Ovo je video igra godine! | Smartlife RS

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ovo je video igra godine!

Spisak svih kategorija, pobednika i nominovanih pogledajte u nastavku.

  Izvor: Promo/CD Projekt RED

Sada je i zvanično - Witcher 3 je najbolja igra 2015. godine (kao da to već nismo znali). Na nedavno održanom Game Developers Conference, ili GDC ako preferirate skraćenice, proglašene su najbolje igre prethodne godine po brojnim kategorijama, a laskavu titulu ”naj-najboljeg dase” osvojio je Witcher 3. Veliki broj nagrada otišao je u ruke indie igre Her Story, a i naša omiljena razbibriga Rocket League nije otišla praznih ruku. Publika je drugačije glasala, pa je njihova nagrada otišla srceparajućoj avanturi Life is Strange. Na kraju, dodeljena je i nagrada za životno delo.

Game of the Year

The Witcher 3 (CD Projekt RED / CD Projekt)
Nominovani:
Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
Metal Gear Solid V (Kojima Productions / Konami)
Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
Rocket League (Psyonix)

Innovation Award

Her Story (Sam Barlow)
Nominovani:
Super Mario Maker (Nintendo EAD Group No. 4 / Nintendo)
Undertale (Toby Fox)
Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)
The Beginner’s Guide (Everything Unlimited Ltd.)

Best Debut

Moon Studios (Ori and the Blind Forest)
Nominovani:
Studio Wildcard (ARK: Survival Evolved)
Toby Fox (Undertale)
Moppin (Downwell)
Steel Crate Games (Keep Talking and Nobody Explodes)

Best Design

Rocket League (Psyonix)
Nominovani:
Metal Gear Solid V (Kojima Productions / Konami)
Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
Fallout 4 (Bethesda Game Studios/ Bethesda Softworks)
Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)

Best Handheld/Mobile Game

Her Story (Sam Barlow)
Nominovani:
Lara Croft: GO (Square Enix Montreal / Square Enix)
Fallout Shelter (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
Downwell (Moppin / Devolver Digital)
AlphaBear (Spry Fox)

Best Visual Art

Ori and the Blind Forest (Moon Studios / Microsoft Studios)
Nominovani:
The Witcher 3 (CD Projekt RED / CD Projekt)
Star Wars Battlefront (DICE / Electronic Arts)
Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)

Best Narrative

Her Story (Sam Barlow)
Nominovani:
The Witcher 3 (CD Projekt RED / CD Projekt)
Life is Strange (Dontnod Entertainment / Square Enix)
Undertale (Toby Fox)
The Beginner’s Guide (Everything Unlimited Ltd.)

Best Audio

Crypt of the NecroDancer (Brace Yourself Games)
Nominovani:
Star Wars Battlefront (DICE / Electronic Arts)
Ori and the Blind Forest (Moon Studios / Microsoft Studios)
Everybody’s Gone to the Rapture (The Chinese Room / Sony Computer Entertainment)
Metal Gear Solid V (Kojima Productions / Konami)

Best Technology

The Witcher 3 (CD Projekt RED / CD Projekt)
Nominovani:
Metal Gear Solid V (Kojima Productions / Konami)
Star Wars Battlefront (DICE / Electronic Arts)
Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
Just Cause 3 (Avalanche Studios / Square Enix)

Game Developers Choice Ambassador Award
Pobednik: Tracy Fullerton

Audience Award:
Pobednik: Life is Strange (Dontnod)

Lifetime Achievement Award:
Todd Howard, Bethesda

Osim ovde, o igrama čitajte na gejmerskom sajtu PLAY.co.rs i partite nas na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Postanite deo SMARTLIFE zajednice na Viberu.

Ovo ne smete propustiti

Tagovi

Komentari 0

Vaš komentar je prosleđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspelo.

Nevalidna CAPTCHA

Najnovije

Uređaji

Testovi