Laptop za ljubitelje skijanja | Smartlife RS

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Laptop za ljubitelje skijanja

Kompanija Hewlett-Packard predstavila je u ponedeljak dva prenosiva računara specijalne Pavilion serije razvijene u saradnji sa brendom Rossignol, čija se cena kreće između 85.000 i 90.000 dinara.

"Dizajn HP Pavilion DV6 računara identičan je dizajnu skijaške opreme, a namenjeni su ljubiteljima zimskih sportova i svima onima koji vole stilizovanu tehniku vrhunskih performansi", rekao je na predstavljanju novih modela na Ski-stazi direktor HP Srbija Jovan Dimitrijević.

Prema njegovim rečima, računari prate dizajn ženskih i muških Rossignol skija, a idu u kompletu sa dizajniranom futrolom.

Računari HP Pavilion DV6 Rossignol edicija ima hard disk veličine do 640 GB, uz maksimalno osam GB RAM memorije, kao i bateriju čiji je prosečan vek trajanja nekoliko godina.

Ekran ima LED pozadinsko osvetljenje i dijagonalu od 15,6 inča, te na taj način pruža vrhunski kvalitet prokaza HD sadržaja.

Laptop, između ostalog ima četiri USB 2.0 porta, čitač memorijske kartice i zvučnike sa naprednom Dolby tehnologijom.

(Tanjug)

Tagovi

Najnovije

Uređaji

Testovi

…

Komentari 0

Vaš komentar je prosleđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspelo.

Nevalidna CAPTCHA