Na listi se pravi razlika između igrica i drugih aplikacija, preneli su francuski elektronski mediji.

Među pet igrica s najvećim učinkom su se našli Sims 3, Madden NFL 2010, Civilization Revolution, Cooking Mama i Oregon Trail.

Prvih pet mesta među najcenjenijim igricama zauzeli su: Doom Classic), Zenonia, Sally's spa, Earth vs Moon 2 i Canabalt.

Među pet aplikacija s najvećim učinkom su: TomTom navigation, Moron test, Mobile Office, MLB.com i MobileNavigator.

U pet najcenjenijih aplikacija uvršteni su: Real Director, I am T-Pain, Jamie Oliver's 20 minutes meals, Star Walk i SkatchBook.

U muzičkom delu su na prvom mestu za singlove, albume i u kategoriji umetnik godine izabrane grupe: Black Eyed Peas, Kings of Leon i Majkl Džekson.

(Tanjug)