THE GAME AWARDS 2021: Dodeljena najvažnija priznanja najboljim igrama, Cyberpunk 2077 potpuno potučen | Smartlife RS

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

THE GAME AWARDS 2021: Dodeljena najvažnija priznanja najboljim igrama, Cyberpunk 2077 potpuno potučen

Najprestižnija nagrada gejming sveta dodeljena jednoj od najzanimljivijih igara ove godine.

The Game Awards 2021 Izvor: SmartLife / The Game Awards

Tokom 2020. godine dobili smo kritike da smo nepravedno izostavili Cyberpunk 2077 sa naše liste predloga za igru te godine.

Osim što je igra bila izvan kalendara, jer se pojavila pred sam kraj godine, ispostavilo se i da nije ni zaslužila da bude na listi, jer joj kvalitet to ne obezbeđuje.

Možda će vas zanimati

To se pokazalo i na The Game Awards ceremoniji, na kojoj se igra pojavila u samo dve kategorije i izgubila u obe, baš kao što je bio sličan slučaj i sa prethodno The Golden Joystick nagradama.

Istini za volju, ni Resident Evil: Village nije tako dobro prošao na The Game Awards-u, ali je igra, ipak, nagrađena statuetama, za razliku od Cyberpunk 2077, za koju se CD Project Red nada da će kao i The Witcher serijal, pažnju publike steći u godinama koje dolaze, jer će izdavaču očigledno toliko i trebati da popravi sve ono što je u toj igri pogrešno.

Dok oni to rade mi imamo sve vreme ovog sveta da igramo neke sjajne besplatne igre, ali i da pregledamo sve moguće kategorije i nagrade, koje su ove godine dodeljene. Ima ih, spremite se…

It Takes Two Trailer
Izvor: Electronic Arts

The Game Awards Igra godine

Najbolja igra 2021:

  • Pobednik: It Takes Two
  • Deathloop
  • Metroid Dread
  • Psychonauts 2
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Resident Evil Village

Igra koju najviše očekujemo:

  • Pobednik: Elden Ring
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild sequel
  • Starfield

Najbolja VR/AR igra:

  • Pobednik: Resident Evil 4
  • Hitman 3
  • I Expect You to Die 2
  • Lone Echo II
  • Sniper Elite VR

Najbolja borilačka igra:

  • Pobednik: Guilty Gear Strive
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ⁠— The Hinokami Chronicles
  • Melty Blood: Type Lumina
  • Nickelodeon All-Star Brawl
  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Najbolja igra za porodicu:

  • Pobednik: It Takes Two
  • Mario Party Superstars
  • Pokemon Snap
  • Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
  • WarioWare: Get It Together!
Age of Empires IV (MobIT)
Izvor: Age of Empires

Najbolja simulacija/strategija:

  • Pobednik: Age of Empires IV
  • Evil Genius 2: World Domination
  • Humankind
  • Inscryption
  • Microsoft Flight Simulator

Najbolja eSport igra:

  • Pobednik: League of Legends
  • Call of Duty
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • Dota 2
  • Valorant

Najbolja režija:

  • Pobednik: Deathloop
  • It Takes Two
  • Psychonauts
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Returnal

Značajne inovacije za pristupačnost:

  • Pobednik: Forza Horizon 5
  • Far Cry 6
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • The Vale: Shadow of the Crown

Najbolja sportska/trkačka igra:

  • Pobednik: Forza Horizon 5
  • F1 2021
  • FIFA 22
  • Wheels Unleashed
  • Riders Republic

Najbolja "ongoing" igra:

  • Pobednik: Final Fantasy XIV Online
  • Apex Legends
  • Call of Duty: Warzone
  • Fortnite
  • Genshin Impact

Najbolja podrška zajednici:

  • Pobednik: Final Fantasy XIV Online
  • Apex Legends
  • Destiny 2: Beyond Light
  • Fortnite
  • No Man’s Sky

Najbolja akciona avantura:

  • Pobednik: Metroid Dread
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy
  • Psychonauts 2
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Resident Evil Village

Najbolja priča:

  • Pobednik: Marvel’s Guardians of the Galaxy
  • Deathloop
  • It Takes Two
  • Life Is Strange: True Colors
  • Psychonauts 2

Najbolja igra za mobilne telefone:

  • Pobednik: Genshin Impact
  • Fantasian
  • League of Legends: Wild Rift
  • Marvel Future Revolution
  • Pokemon Unite

Najbolji kreator sadržaja:

  • Pobednik: Dream
  • Leslie ‘Fuslie’ Fu
  • Alexandre ‘Gaules’ Borba
  • Ibai Llanos
  • David ‘TheGrefg’ Canovas

Najbolja multiplejer igra:

  • Pobednik: It Takes Two
  • Back 4 Blood
  • Knockout City
  • Monster Hunter Rise
  • New World
  • Valheim
Cyberpunk 2077 Patch 1.22 PS5 gejmplej
Izvor: Couch Coop

Najbolji RPG:

  • Pobednik: Tales of Arise
  • Cyberpunk 2077
  • Monster Hunter Rise
  • Scarlet Nexus
  • Shin Megami Tensei V

Najbolja muzika:

  • Pobednik: Nier Replicant ver 1.22474487139 ⁠- Keiichi Okabe
  • Cyberpunk 2077 ⁠- Marcin Przybylowicz i Piotr Adamcyzk
  • Deathloop - Tom Salta
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy ⁠- Richard Jacques
  • The Artful Escape ⁠- Johnny Galvatron i Josh Abrahams

Nagrada glas igrača:

  • Pobednik: Halo Infinite
  • Forza Horizon 5
  • It Takes Two
  • Metroid Dread
  • Resident Evil Village

Najbolji umetnički pečat:

  • Pobednik: Deathloop
  • Kena: Bridge of Spirits
  • Psychonauts 2
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • The Artful Escape

Najbolja akciona igra:

  • Pobednik: Returnal
  • Back 4 Blood
  • Chivalry II
  • Deathloop
  • Far Cry 6
Resident Evil 8 Lady Dimitrescu fan made trejler (MobIT)
Izvor: piece of wood

Najbolja glasovna gluma:

  • Pobednik: Maggie Robertson ⁠- Lady Dimitrescu u Resident Evil Village
  • Erika Mori ⁠- Alex Chen u Life Is Strange: True Colors
  • Giancarlo Esposito ⁠- Anton Castillo u Far Cry 6
  • Jason Kelley ⁠- Colt Vahn u Deathloop
  • Ozioama Akagha ⁠- Juliana Blake u Deathloop

Najbolja indie igra:

  • Pobednik: Kena: Bridge of Spirits
  • 12 Minutes
  • Death’s Door
  • Inscryption
  • Loop Hero

Najbolji debi indie studija:

  • Pobednik: Kena: Bridge of Spirits
  • Sable
  • The Artful Escape
  • The Forgotten City
  • Valheim

Najbolji dizajn zvuka:

  • Pobednik: Forza Horizon 5
  • Deathloop
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Resident Evil Village
  • Returnal

Najbolji eSport igrač:

  • Pobednik: Oleksandr ‘s1mple’ Kostyliev (CS:GO)
  • Chris ‘Simp’ Lehr (Call of Duty)
  • Heo ‘ShowMaker’ Su (League of Legends)
  • Magomed ‘Collapse’ Khalilov (Dota 2)
  • Tyson ‘TenZ’ Ngo (Valorant)

Najbolja eSports tim:

  • Pobednik: Natus Vincere (CS:GO)
  • DWG KIA (League of Legends)
  • Atlanta FaZe (Call of Duty)
  • Sentinels (Valorant)
  • Team Spirit (Dota 2)

Najbolji eSports trener:

  • Pobednik: Kim ‘kkOma’ Jeong-gyun (League of Legends)
  • Airat ‘Silent’ Gaziev (Dota 2)
  • Andrey ‘Engh’ Sholokhov (Valorant)
  • Andrei ‘B1ad3’ Horodenskyi (CS:GO)
  • James ‘Crowder’ Crowder (Call of Duty)

Najbolji eSports turnir:

  • Pobednik: League of Legends 2021 World Championship
  • The International 10
  • PGL Major Stockholm 2021
  • PUBG Mobile Global Championship 2020
  • Valorant Masters Iceland (VCT Stage 2 2021)

Najuticajnija igra:

  • Pobednik: Life Is Strange: True Colors
  • Before Your Eyes
  • Boyfriend Dungeon
  • Chicory: A Colorful Tale
  • No Longer Home.

Koji su vaši favoriti i šta mislite o pobednicima kategorija?

THE GAME AWARDS 2021: It Takes Two wins Game Of The Year VIDEO
Izvor: thegameawards

Postanite deo SMARTLIFE zajednice na Viberu.

Možda će vas zanimati

Tagovi

Komentari 0

Vaš komentar je prosleđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspelo.

Nevalidna CAPTCHA

Najnovije

Uređaji

Testovi