Ben i Melisa, inače veliki obožavaoci Angry Birds serijala igara, svoju ljubav podigli su na sledeći nivo vrlo neobičnom prosidbom.

Ben Levi kontaktirao je kompaniju Rovio, koja je nedavno izbacila Angry Birds Friends igru, kako bi ih zamolio da u jedan od nivoa na kraju ubace i “Mel, udaj se za mene” rečenicu. I Rovio je pristao!

Mel i Ben, tokom naizgled sasvim uobičajenog ručka, takmičili su se u jednom od nivoa, a poenta nove Angry Birds Friends igre je upravo u tome - da više prijatelja igra isti nivo i juri najbolji rezultat - i Mel je pobedila. A onda je ugledala Benovu poruku.

Rovio je, zauzvrat tražio da Ben ppristane na to da skrivena kamera snimi trenutak prosidbe i da ga podeli sa celim svetom. Sada su i Ben i Mel planetarni YouTube hit. Pogledajte.



Šta vi kažete na sve ovo?

(Marko Čavić, MONDO)