DOMINACIJA SRBIJE NA STARTU EP: Poklekle BiH, Malta, Rusija i Jermenija, naši igrači dali gotovo 35 golova u 4 utakmice! | Smartlife RS

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Reprezentacija Srbije počistila svoje protivnike na startu Evropskog prvenstva UEFA eEURO 2021

Izvor: Smartlife / YouTube / Fudbalski savez Srbije

Na početku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo eEURO 2021 reprezentacija Srbije u sastavu Stefan Slavković (Kepa_PFC) i Marko Roksić (ASR_Roksa) izdominirala je u svih osam utakmice protiv reprezentacija BiH, Malte, Rusije i Jermenije.

Na početku kvalifikacija Srbija je pobedila BiH ukupnim rezultatom 9:1. U prvoj utakmici palo je sedam golova kad je Kepa_PFC dobio bosanskog igrača PlantifulBat7 6:1, dok je u drugoj utakmici ASR_Roksa pobedio Zeusinjo bez primljenog gola sa 3:0, za ukupnih Srbija - Bosna i Hercegovina 9:1.

U sledećoj utakmici protivnik je bila Malta. U prvom meču je prekinut strim u 36 minutu nakon vođstva Srbije od 1:0, a Kepa_PFC je igrao protiv igrača mattannot86 i utakmicu završio sa 3:0. U drugom meču se ASR_Roksa poigravao sa neil2209 za 10:1za Srbiju, za ukupnih Srbija - Malta 13:1

Naredna utakmica odigrana je protiv Rusije, u kojoj je Srbija ponovo bila bolji rival sa ubedljivih 5:1. U prvom meču su igrali ruski komario14 i naš Stefan Kepa_PFC za 4:1. U drugom meću je pred Marka ASR_Roksa izašao Roma2Rio, koji je prošao bolje od svog sunarodnika sa 1:0 za ukupnih Srbija - Rusija 5:1.

Poslednja utakmica danas odigrana je protiv Jermenije. U prvom meču Kepa_PFC je dobio jermenskog igrača sa nadimkom ArmSALArm sa 4:2, dok je drugi meču prekinut na kraju poluvremena pri rezultatu 2:2, nakon 2:0 do 45. minuta, kada je Jermenija postigla dva gola u zaustavnom vremenu. U nastavku je viđen još jedan gol za 3:2 za Srbiju na kraju. Konačni rezultat je 7:4 za Srbiju.

Maksimalan učinak nakon prve četiri utakmice samo potvrđuje kvalitet eOrlova i omogućava im da rasterećenije uđu u sledeću fazu takmičenja.

Da podsetimo, UEFA eEURO 2021 je drugo po redu nacionalno takmičenje u fudbalu. Takmičenje obuhvata svih 55 UEFA nacionalnih asocijacija, odigrava se u dve faze: grupne kvalifikacije i finalni turnir. Igrači se takmiče na KONAMI eFootball PES 2021 Season Update na Sony PlayStation 4 konzolama. U grupnoj fazi se igraju po dve utakmiice, čiji se rezultat sabira za ukupan skor.

Možda će vas zanimati:

U prvom takmičenju, prošle godine, Srbija je izgubila u finalu od Italije sa 3:1 u mečevima nakon što je bila bolja od Španije u četvrtini finala i Rumunije u polufinalu. U finalu se igra pet mečeva.

Srbija je u grupi E sa BiH, Maltom, Rusijom i Jermenijom. Naredna runda takmičenja će biti održana 12 aprila, a utakmice možete pratiti uživo na zvaničnom YouTube kanalu Fudbalskog saveza Srbije. Raspored je po vremenu odigravanja utakmica isti kao danas: